300 m od naszych domków przebiega Nadmorski Szlak Rowerowy R-10, zachęcamy do aktywnego wypoczynku. 

Jest on pięknie położony w większości nad samym morzem do Ustronia Morskiego są 4 km - trasa łatwa asfaltowa, można jechać z dziećmi, do Gąsek 2,5 km - trasa łatwa leśna, do Kołobrzegu jest 15 km - trasa łatwa ale dla starszych dzieci z/w na odległość  ( piękne tereny Ekoparku Wschodniego)  a do Mielna 16 km - trasa łatwa ale też dla starszych dzieci, większa część przebiega przez las.

Posiadamy już w swojej ofercie wypożyczalnię rowerów więc jak nie jesteś mocno przywiązany do swojego to na miejscu możesz z niej skorzystać.

PLEŚNA – malutka osada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim,na wybrzeżu Bałtyku.

Pleśna oddalona jest:

  • 15 km od Kołobrzegu
  • 25 km od Koszalina
  • 4 km od Ustronia Morskiego
  • 2,5 km od Gąsek

Teren Pleśnej znajduje się w obszarze chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego.  

Dziki sosnowy las, cisza i powietrze pełne jodu, przez cały rok pusta, szeroka i piaszczysta plaża, woda w Bałtyku posiadająca pierwszą klasę czystości, brzeg klifowy z obszarami występowania glinki zielonej, specyficzny bioklimat oraz świetne warunki do wędkowania to atuty tego terenu.

W odległości 150 m od naszych domów znajduje się stołówka na której istnieje możliwość wykupienia śniadań, obiadów i kolacji.

W odległości 200 m jest bar Tina i sklepik, w którym można zaopatrzyć się w świeże pieczywo, produkty spożywcze, napoje,słodycze, pyszne ciasta i obiadki domowe p. Tereski. Organizowane są tu wieczory meczowe i karaoke.

ATRAKCYJNE FORMY SPĘDZENIA CZASU: